Poznaj Moa Znajdziesz mnie na

O Moa

OMoa
O Moa

Agnieszka Błochowiak

MOA Design to nowoczesne studio projektowania wnętrz, które założyłam w 2015 roku. Zajmuję się kompleksową obsługą projektów wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych: od koncepcji, przez dokumentację techniczną i nadzór autorski nad inwestycją.

Moje biuro znajduje się w Gdyni, ale działam z klientami zlokalizowanymi w dowolnym miejscu na świecie. Przygotuję wnętrze pod klucz, również bez potrzeby obecności inwestora na budowie.

Współpracuję z zaufaną, doświadczoną ekipą wykonawczą, dzięki której prace remontowe idą bezbłędnie oraz zgodnie z harmonogramem i budżetem inwestora.

Jako klient MOA Design odbędziesz spersonalizowaną podróż, opartą na Twoich unikalnych potrzebach i preferencjach, ale także na emocjach. Przed stworzeniem i realizacją projektu chcę dokładnie poznać Twój styl życia, gust i aspiracje.

Proces projektowania opieram na wrodzonym zmyśle obserwacyjnym, aby jak najwierniej odzwierciedlić Twoją wizję i upewnić się, że efekt końcowy jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

W moich projektach łączę różne style. Niezależnie od tego, czy wolisz tradycyjny, współczesny czy eklektyczny design, mam wiedzę i kreatywność, aby wprowadzić Twoje oczekiwania w życie. Umiem używać koloru, tekstury i materiałów, aby stworzyć spójną i porywającą wizualnie przestrzeń.

Nieustannie się szkolę i śledzę bieżące trendy, ponieważ uważam, że moim celem jest przede wszystkim stworzenie przestrzeni, która nie tylko pięknie wygląda, ale również jest funkcjonalna i spełnia potrzeby codziennej wygody inwestora.

Inspiracje
Inspiracje - material design

POZNAJ TO CO NAS OTACZA - PRZELEJ TO NA WNĘTRZE

Z pasją podchodzę do pięknych, funkcjonalnych i zrównoważonych przestrzeni inspirowanych naturą.
Wierzę, że włączenie naturalnych elementów do wnętrz nie tylko poprawia estetykę, ale także przyczynia się do dobrego samopoczucia jej mieszkańców. Gdy tylko jest to możliwe, znajduję nowe sposoby na zrównoważone projektowanie.
Moja flozofa koncentruje się wokół wykorzystania materiałów takich jak drewno, kamień i naturalne włókna. Staram się tworzyć w zgodzie ze środowiskiem, wnosząc piękno i różnorodność natury do wnętrz. Zwracam szczególną uwagę na fakturę, kolor i wzór, dbając, aby wzajemnie się uzupełniały i tworzyły spójny wygląd.
Lubię wprowadzać do wnętrz kolory, zaczerpnięte z różnorodnych krajobrazów, które chłonę podczas licznych podróży. Inspirują mnie wnętrza nasycone naturalnym światłem, ciepłem, żywiołowością i radością życia.

Kontakt
Moa Design - Skontaktuj się

Napisz do mnie

    załącz rzut:

    Maksymalny rozmiar załącznika: 10mb, akceptowany format pliku (jpg | png | pdf | zip).